CO O MNĚ NAPSALI KLIENTI


 

Hodnocení jsem stáhla z mých referencí na Slevomatu, kde mívám občas nějaké akce. Jde většinou o oblíbenou tříhodinovou konzultaci barevné typologie s minikurzem líčení.

Jsem ráda za takto nadšené klienty ...

 

 

 • 13.11.2018
  Příjemné prostředí. Příjemná paní. Výborné rady. Pohodové odpoledne s užitečnými informacemi.
 • 23.10.2018
  Paní vizážistka Strnadová byla skvělá! Za použití šátkové metody se mnou postupně probrala barvy patřící k mému barevnému typu a přitom se mne snažila zajímavým a přátelským způsobem naučit, abych vhodné barvy a kombinace viděla a našla i já sama. K tomu přidala typy na vhodné šperky, barvu vlasů, vzory na látkách a podobně. Navrch mi doporučila make up a v minikurzu líčení mne naučila některé techniky líčení, které jsem neznala. Výsledné nalíčení mělo v mém okolí jen pozitivní ohlasy  Shrnuto a podtrženo, velmi intenzivní, poučné a příjemně strávené odpoledne. Všem doporučuji.
 • 29.8.2018
  Velmi profesionální přístup a moc milá paní. Nebylo mi moc dobře po večírku a přesto jsem si odnesla mnoho inspirativních zkušeností a vše si užívala každou sekundu. Nyní se snažím objednávat pouze "moje" barvičky. Velmi jsem ocenila rychlokurz líčení, protože většina z nás ráno nestíhá nebo se nám nechce :). Určitě doporučuji a zakoupím voucher i pro sestru a maminku.
 • 14.4.2018
  Nejlepší voucher, jaký jsem kdy na Slevomatu zakoupila. Paní je profesionální a moc příjemná. Tři hodiny utekly jako voda a já získala spoustu nových užitečných informací. Zakoupila jsem rovnou i látkový vzorník, který se stal obrovským pomocníkem při nákupech, navíc jsem zakoupila i tvářenku a rtěnku - obě perfektní. Určení barevného typu je jednou z nejlepších investicí pro ženu.
 • 2.4.1918
  Koupeno pro sestru a přítelkyni a obě si to velice chválily. Paní byla velice vstřícná, měla profesionální přístup a přidala spoustu rad týkající se sladění barev s typem osobnosti. Vřele doporučujem všem.
 • 28.1.2018
  Perfektně strávený den. Paní Jitka je velmi příjemná a celé tři hodiny se mi důkladně věnovala, získané informace by se daly vyvážit zlatem - při nakupování oblečení a doplňků ušetří častá šlápnutí vedle, takže tato investice času i peněz se rozhodně brzy vrátí. V Česku navíc není nikdo další, kdo by se barevné typologii věnoval na stejně propracované úrovni (používaný barevný systém, zkušenost, prezentace), takže jsem nelitovala ani cesty z téměř druhého konce republiky. Všem tento zážitek vřele doporučuji.
 • 17.1.2018
  Profesionální a přitom stále přátelský přístup, dokonalé zasvěcení do typologie 🙂
 • 28.11.2017
  Úžasné. Spokojná som. Pani bola milá a ja sa cítila hýčkana.
 • 20.8.2017
  Návštěva u paní Strnadové byla skvělá, nemůžu si ji vynachválit. Je vidět, že paní Strnadová je skutečná profesionálka a navíc velmi příjemná a sympatická žena. Typologii a minikurz líčení jsme absolvovaly s kamarádkou a obě jsme byly moc spokojené.
 • 21.6.2017
  Perfektně strávené odpoledne a skvěle investovaný čas i peníze. Rozhodně doporučuji.
 • 16.5.2017
  Nejdokonalejší 3 hodiny mého dne. I kdyby bykla cena 3nasobná, tak bych ji za to dala. Protože ted uz presne vim, co obléct a jak se malovat, abych podtrhla svou přirozenost. Děkuji a určitě půjdu na dalsi vaše kurzy. Olga
 • 23.1.2017
  S kurzem jsem byla velmi spokojená. Věděla jsem, jaký jsem typ a tak jsem si chtěla svoje znalosti spíše prohloubit, což se povedlo. Profesionální přístup a kvalitní škála barevných šátků! Využila jsem možnost dokoupit skvělý látkový vzorník. Také jsem ocenila mini kurz líčení a především radu, jak hydratovat svoji pleť. Zakoupený krém je opravdu úžasný a i s ostatní kosmetikou jsem hodně spokojená a používám ji každý den. Značku jsem sice neznala, ale mohu ji srovnat s drahými značkami.
 • 26.12.2016
  Naprostá spokojenost, kurz mi moc pomohl jak v otázce líčení, tak výběru barev a vzorů v oblečení. Koupila jsem si textilní vzorník i kosmetiku, která mi opravdu sedla, hlavně doporučení odstínu makeupu 🙂
 • 28.11.2016
  Urcenie farebneho typu osoby je uzasna skusenost. Pani vizazistka bola prijemna, mila vsetko vyborne vysvetlila. Konecne mam jasno vo farbach, v ktorych vyzeram vyborne a ktore mi nesvedcia. Licenie bolo tiez krasne a pani odpovedala na vsetky moje dotazy. Kozmetika je kvalitna a sama som si rovno niektore produkty kupila:-) Uzasne stravene doobedie, mozem len doporucit. Dakujem
 • 31.10.2016
  Toto doporučuji každé ženě. Byla jsem maximálně spokojená. Paní Strnadová je velice příjemná a profesionální. Na akci si můžete dokoupit látkový vzorník barev pro váš typ, což jsem využila.
 • 22.4.2016
  Paní Jitka je profesionál v pozitivním slova smyslu - komunikativní, vstřícná, poradí a vysvětlí, nabídne další možnosti, ale nevnucuje.... a hlavně své práci rozumí a baví ji.
 • 15.2.2016
  Úžasná zkušenost. Nejlepší voucher, co jsem si na slevomatu koupila! Moc milá paní, úžasný přístup, přesně takto jsem si celou konzultaci představovala. O svých barvách jsem měla celkem jasnou představu, kterou jsem si jen potvrdila a doladila detaily, ujasnila si kombinace barev, které jsou pro mě nejlepší. Na 90% jsem věděla, že jsem světlý podtyp tlumeného podzimu, ale bylo úžasné vidět, jak na ty barvy reaguje obličej a jeho vyzařování. Když jsem si ujasnila v průběhu času svoji barevnost, trochu mě mrzelo, že jsem tlumený typ, myslela jsem, že můžu nosit jen mdlé a nudné barvy, ale dneska jsem zjistila, že barevná škála dokonalá pro mě je úžasná a pestrá. Opravdu to bylo super a doporučovala bych všem konzultaci absolvovat, aby věděli, jaké barvy jsou pro ně nejlepší a jak moc škodí špatně vybrané barvy. Navíc doporučuji dokoupit si látkový vzorníček ideálních barev, kde budete mít všechny nejdůležitější barvy vybrané při konzultaci jako vhodné. Super pomůcka k nakupování oblečení i kombinování toho stávajícího. Také je možnost koupit si make-up, stíny, tvářenku, rtěnku, lesk, atd. vhodné pro váš barevný typ. Prostě dokonalé služby!