CO O MNĚ NAPSALI KLIENTI


 

Hodnocení jsem stáhla (mimo jiné) z mých referencí na Slevomatu, kde mívám občas nějaké akce. Jde většinou o oblíbenou tříhodinovou konzultaci barevné typologie s minikurzem líčení a maxikurz líčení.

Jsem ráda za takto nadšené klienty ...

 

 

 • 23.5.2024
  Děkuji za včerejší příjemně strávený kurz. Ráno jsem se myslím nalíčila stejně jako včera (s vaším tahákem). Jsem moc spokojená .
 • 21.5.2024
  S kurzem jsem velmi spokojena. Paní Jitka byla milá, trpělivá a zjevně má zkušenosti. Všechny dôležité věci mi podrobně vysvětlila a přizpůsobila se mým potřebám. Místo je čisté a uspořádané. Celkově velmi pozitivní zkušenost. Plně doporučuji.
 • 18.5.2024
  Paní je velmi příjemná, respektuje styl a požadavky zákazníků, dala nám užitečné rady a tipy na líčení. Velká spokojenost!
 • 8.4.2024
  Sobotní Den se stylistkou... Dobrý den, paní Strnadová, moc Vám děkuji za sobotní 4 hodiny, které jsme spolu strávily. Změnu moje okolí zaznamenalo hned v sobotu na odpolední grilovačce a dneska v práci od rána na mě všichni koukají a ptají se, co je se mou, že vypadám nějak jinak 😀 No, v šatníku jsem na Vaše doporučení vytáhla oblečení správné barvy a střihu. Žluté zlato vyměnila za bílé a perly. V líčení se držím doporučení v technice, barvách a přidala jsem tvářenku s rozjasňovačem, pudr zakoupené u Vás. Lidi mi dokonce začali chválit účes a brýle, ale tady jsem žádnou změnu neudělala, jen vše vyniklo 🙂 Jste člověk na svém místě 🙂 Moc za vše děkuji a přeji osobní i pracovní úspěchy.
 • 17.11.2023
  Voucher byl dárek pro kamarádku, využily jsme jej obě a obě jsme byly nadšené. Určitě doporučujeme všem dalším ženám.
 • 16.10.2023
  Milá paní Jitko, píšu Vám s velkým poděkováním za náš společně strávený čas. Šla jsem k vám s myšlenkou pouze na vzhled - nevěděla jsem, co na sebe a jaké koupit nové brýle, protože jsem měla pocit, že to, co mi dřív fungovalo, už nefunguje 🙂 A že jsem se změnila i já a chci víc ženskosti. Netušila jsem, jak hluboce mě naše setkání zasáhne, jak se mi bude během té dvouhodinky několikrát chtít plakat úlevou a dojetím a jak mi to změní život. Sezení u Vás jsem sama sobě věnovala na narozeniny a bylo to to nejlepší rozhodnutí! Teď Vás doporučuju, kudy chodím, protože dostávám tak brutální pochvaly a pozitivní zpětnou vazbu na změnu své barevné palety! Dokonce uvažuju, jestli mé deprese v minulosti byly fakt deprese, nebo jsem jen měla depku z té věčné černé, protože v těch jasných a světlých barvách se cítím psychicky mnohem lépe - a jsem až zaskočená, jak snadno jsem se černé vzdala 😀 A to mi říkali Dáma v černém. 😀 Pořád ještě se s těmi barvami učím pracovat, studuju to, zkouším, hledám... Ale už teď můžu říct, že mi konzultace u Vás přinesla obrovskou úlevu a viditelný posun v životě.
 • 15.7.2023
  Moc příjemně strávený čas s paní Strnadovou, která vám poradí, naučí vás nové techniky líčení a nechá vyniknout vaši ženskost. Vřele doporučuji každé ženě i mladé dívce.
 • 13.7.2023
  Moc příjemně strávený čas, děkuji.
 • 31.5.2023
  Dobrý den, paní Strnadová, ráda bych vám ještě jednou touto cestou poděkovala za Vaše úžasné služby. Byly jsme u Vás na začátku dubna s kamarádkou, která si byla hodně nejistá výsledkem. Kdysi pro nás obě byly nákupy utrpením a já hodně často kupovala věci, co jsem pak nenosila. Teď mi píše kamarádka, že ji nakupovat baví a že si konečně po dvou letech koupila nové oblečení a posílá i fotky svých nových kousků, které odpovídají jejímu barevnému typu. Pro člověka zvenčí to nemusí vůbec nic znamenat, ale já svou kamarádku znám a vím, jaké utrpení pro ni byla rozhodovací paralýza, kterou vždy prožívala v obchodě. O to víc mě proto těší, že mi teď píše, jak je skvělé, že ví, co hledat a po čem v obchodě sáhnout. Já to mám stejně a navíc jsem pořádně vytřídila šatník a pokaždé se cítím dobře, ať na sebe vezmu cokoliv v mém barevném typu. Ještě jednou vám moc děkuji a přeji vám krásné dny.
 • 29.5.2023
  Využila dcerka, velká spokojenost , vše na 1000% 🙂 Děkujeme !
 • 21.4.2023
  Vše bylo super. Zrelaxovala jsem se,bylo mi poraděno co mi sluší a ještě jsem odcházela krásná. Prostě dokonalost.
 • 18.4.2023
  Paní úžasná, milá. Naprosto perfektní 2 hodiny. Vřele doporučuji.
 • 17.2.2023
  Velmi milá paní a příjemně strávené dvě hodiny 🙂
 • 17.11.2022
  Velmi profesionální přístup paní vizážistky. Odnesla jsem si spoustu užitečných rad. Určitě se ještě vrátím.
 • 17.10.2022
  Dobrý den paní Strnadová, chtěla jsem Vám poděkovat za příjemné a velmi poučné sezení u Vás. Měla jste pravdu, když jste říkala, že mi změníte pohled na barvy a přeprogramujete mi to v hlavě 🙂 Více si všímám, co běžně nosím, více se i zamýšlím nad tím, proč to tak dělám a jestli je to opravdu nutné. Jinak řečeno místo těch přísně černých a temně modrých jsem si do popředí šatníku uložila modré ve všech odstínech, tyrkysovou, bílou, ale i růžovou a fialkovou. Vytáhla šátky, šály, šperky. Pokukuju po hnědé a více si všímám, jak se dají barvy krásně kombinovat, resp. že jim i mírný kontrast sluší. A já se pak cítím více svá, jemnější, elegantnější. Dostala jsem i několik komplimentů. Z šatníku jsem zatím nevyhodila vůbec vůbec nic a vlastně ani neabsolvovala útok na obchody. Když ale koukám na nějaký e-shop, už nejsem tak bezradná a lépe se mi hledá, co potřebuji (a bude mi to sedět a dobře se kombinovat). Ještě jednou Vám moc děkuji! Dcera si setkání také moc užila, moc krásně o Vás mluvila s babičkou i se švagrovou. Přeji Vám hodně úspěchů ve Vaší práci a budu doufat, že až pošlu dopis ježíškovi, tak třeba moje další přání splní 🙂
 • 30.7.2022
  Paní je naprosto profesionální, zároveň příjemná, zapojí vás do činnosti, takže se opravdu naučíte, jak líčit a můžete to uplatnit i doma. Já jsem po její konzultaci nalíčila sebe doma během pár minut a vypadalo to naprosto přirozeně. Jsem moc spokojená a rozhodně plánuji využít i jejích dalších služeb. Doporučuji všem ženám jako překrásnou dvouhodinovou relaxaci.
 • 26.3.2022
  Paní byla milá, líčení mě moc bavilo a celé dvě hodiny hrozně utekly. Odcházela jsem krásně nalíčená, plná dojmů, s kartičkou poznámek ohledně barev a techniky líčení, které mi sedí. Určitě všem doporučuji.
 • 24.3.2022
  Paní vizážistka byla velmi milá. Šikovně, s pochopením a podporou naváděla i úplnou začátečnici ve věku 14ti let. Původní nedůvěra k líčení obecně se tak změnila v počínající kreativitu a zájem. Většinu použitých produktů lze i přímo u ní zakoupit.
 • 15.2.2022
  Hezký podvečer, včera jsem byla s dcerou u Vás a dlouho jsem nemohla usnout, jak šrotovala hlava. Ty moje barvy jsou fakt moje😁. Je mně teď jasný, že když jsem měla svoje barvy, tak jsem si řekla - Jo dnes jsi za dámu , ne všechny dny jsem dáma byla, teď už vím, čím to je. Děkuji a ať se Vám daří, jste žena na správném místě.
 • 11.2.2022
  Byl to dárek a dobře jsem si to užila. Také jsem měla možnost nakoupit produkty přímo na místě. Líčení se mi moc líbilo.
 • 10.2.2022
  Super zážitek, paní Jitka je velmi milá a příjemná.
 • 29.11.2021
  Vše úplně vynikající, každému doporučuji. opravdu profi přístup.
 • 9.8.2021
  Dcera byla velmi spokojená a dárek si moc užila...čekala na něj sice půl roku diky lockdownu, ale i tak byla nadšená!
 • 6.5.2021
  Velmi milá paní, která mi pomohla objevit, jaké líčení se hodí pro mou pleť a ukázala mi, jak se správně líčit. Byl to skvělý zážitek. 🙂
 • 17.10.2020
  Po konzultaci Barevné typologie: Dobrý den, paní Strnadová, chtěla jsem se s Vámi domluvit na "typologii postavy", byla jsem u Vás s přítelem na "barevné typologii". Jinak musím říct, že jsem z toho nadšená, je teda pravda, že člověk dle vzorníku v obchodech nenajde přesné barvy, ale i tak mám už větší představu, co "ano", co "ne". Hned po typologii jsem si KONEČNĚ vytřídila skříň, bez žádných výčitek, váhání, prostě nekompromisně :). Zůstávají mi teď světlé barvy, modrá, šedá. Už jsem si nakoupila i nějaké nové kousky. Dokonce už ani neodsuzuju tolik růžovou, jak před typologii - takže jsem ji už do šatníku zařadila :). Už jsem slyšela i pochvaly, když jsem byla na dvoudenním kurzu, že jsem pěkně oblečená ve světlých barvách, že všichni spíš nosí tmavé, a že je pěkné, když je někdo takhle oblíknutý. :))). Takže moc děkuji za doporučení.
 • 15.10.2020
  Na začátku se mne paní zeptala, co konkrétně by mne zajímalo a to rozvíjela. Dvě hodiny utekly jako nic. Paní je skutečná profesionálka. Hned věděla, jaké odstíny, rtěnky, barvy se ke mně hodí. Výsledek líčení předčil má očekávání. Odnesla jsem si cenné rady, kvalitní kosmetiku za dobrou cenu a připadala jsem si krásná jako modelka. Vřele doporučuji!
 • 7.10.2020
  Po konzultaci Barevné typologie: Dobrý den paní Strnadová, chci Vám moc poděkovat, za Váš čas, který jste mi věnovala. Vaše rady padly na úrodnou půdu a otevřely mi oči. Do teď jsem měla z nakupování oblečení děs a hrůzu a odcházela jsem z obchodů, jakkoliv plných, s prázdnou a s depresí. Deprese a frustrace mne doprovázela už jen při pomyšlení na potřebu nového kousku a oddalovala jsem nákup tak dlouho jak jen to bylo možné. Včera jsem konečně měla chvilku času a zašla jsem na nákup nových kousků. Po tom čase, co jsem byla doma s dětmi a vlastně nikde nic nekupovala, to bylo potřeba. Bylo skvělé vejít do prodejny, s tím, že vím co chci, co mi sluší a co hledat. Najednou jsem už nebyla z té nabídky věci bezradná a smutná. Nakonec jsem si vybrala 12 kousků, to jsem ještě nikdy nikde tolik věcí nevybrala a nakonec všechny koupila. Nejvíc mi sedí, i pocitově, ty přírodní barvy, nebarveného lnu, hnědá, béžová. Nakonec i na ty zvířecí vzory už nekoukám s despektem, ale umím si představit, že bych je na sobě měla. Je to prostě paráda a já Vám ještě jednou moc děkuji.
 • 11.8.2020
  Milý a individuální přístup, ochota, zodpovězení všech dotazů, vysoká profesionalita, možnost si přípravky koupit (po dotazu, nebyly vnucovány) i zavolat při potřebě konzultace. Rozhodně doporučuji bez ohledu na věkovou kategorii.
 • 17.7.2020
  Určitě doporučuji, příjemně strávené 2 hodinky s velmi milou paní, která rozumí své práci. Odnesete si hodně cenných informací 👍🙂 a všechny informace si následně zakreslíte do face card a odnesete domů.
 • 17.1.2020
  Nikdy jsem se moc nelíčila a když už, tak velmi lajdácky, nevěděla jsem, jak na to - proto jsem navštívila tento kurz. Paní byla moc milá, na začátku se vyptala na vše podstatné, aby byl kurz opravdu na míru pro mě. Zapojení do líčení bylo super, protože když jsem se poté o podobné líčení pokusila doma, už jsem to měla aspoň trochu v rukách. Navíc jsem si odnesla skvělou pomůcku - facecard s vhodnými odstíny líčení, se kterým jsem pak vyrazila i na nákup nových produktů. Většinu technik, které mě paní naučila, teď běžně používám. Také mi dala rady pro péči o pleť. Za mě skvělá zkušenost a určitě moc doporučuju!
 • 15.1.2020
  Úžasný dárek, paní je opravdu profesionální, velmi příjemné a zajímavé.
 • 24.10.2019
  Příjemná atmosféra,profesionální přístup
 • 5.9.2019
  Byla to paráda. Paní vizážistka byla moc ochotná, příjemná. Všechno vysvětlila, poradila a čas tam hrozně rychle uběhl. Určitě doporučuji 👍😁😀
 • 16.8.2019
  Manželka byla moc spokojená s přístupem, doporučuji pánům jako pěkný dárek a samozřejmě i ženám.
 • 20.7.2019
  Příjemně strávené dopoledne, spousta rad a tipů, paní se snažila hodně vycházet vstříc mým potřebám.
 • 26.5.2019
  Všechno. Na začátku se mě paní zeptala, co konkrétně by mě zajímalo, čemu chci věnovat čas. Dvě hodiny utekly jako nic. Paní je skutečná profesionálka. Hned věděla jaké odstíny se ke mně hodí. Výsledek líčení předčil má očekávání. Odnesla jsem si cenné rady, kvalitní kosmetiku za dobrou cenu a připadala jsem si krásná jako modelka. Vřele doporučuji! Klidně bych si to o hodinu prodloužila.
 • 8.4.2019
  Milý a profesionální přístup
 • 17.2.2019
  Paní je naprosto bezvadná! Všechno krásně vysvětlila, bylo to srozumitelné a já jsem byla nadšená. Hodně mě zapojila, abych si to sama zkusila. Produkty jsou kvalitní a opravdu drží, tak jak mají. Všem vřele doporučuji 😉
 • 8.2.2019
  Paní je profesionálka,příjemná,ve všem poradí.
 • 20.12.2018
  Příjemné prostředí a paní Jitka byla naprosto úžasná dáma. Ty 2 hodiny utekly, bohužel, jako voda.
 • 3.12.2018
  Skvělý zážitek, všem doporučuji
 • 1.12.2018
  Všechno...byla jsem nadšená 🙂
 • 30.11.2018
  Dárek měl úspěch. Barevná typologie byla prospěšná.
 • 20.11.2018
  Všechno...byla jsem nadšená 🙂
 • 14.11.2018
  Voucher jsem dostala od přítele jako dárek a opravdu moc jsem se na konzultaci těšila, poněvadž mě už dlouho barevná typologie lákala. A Strnadová rozhodně nezklamala. Její přístup je lidský a profesionání, její znalosti hluboké. Odpověděla mi na všechny zvídavé otázky. Během určení mého barevného typu, mě celou dobu naváděla, abych sama byla schopna poznat své vhodné a nevhodné barvy. Také mi ukázala kombinace barev pro můj typ a dlouze vysvětlovala vlastnosti jednotlivých barev a jejích odstinů, pro mou lepší orientaci. Závěrečný minikurz líčení, při kterém mi paní Strnadová, pomocí pro můj typ vhodných barev, ukázala správnou techniku líčení, byl skvělou závěrečnou třešničkou na dortu. Tři velmi poučné hodiny utekly jako voda a mě se strašně nechtělo odejít. Domů jsem si s mnoha doporučeními a také s kartičkou vhodných barev,od paní Strnadové odnesla pocit, že každá žena může být krásná☺️
 • 13.11.2018
  Příjemné prostředí. Příjemná paní. Výborné rady. Pohodové odpoledne s užitečnými informacemi.
 • 23.10.2018
  Paní vizážistka Strnadová byla skvělá! Za použití šátkové metody se mnou postupně probrala barvy patřící k mému barevnému typu a přitom se mne snažila zajímavým a přátelským způsobem naučit, abych vhodné barvy a kombinace viděla a našla i já sama. K tomu přidala typy na vhodné šperky, barvu vlasů, vzory na látkách a podobně. Navrch mi doporučila make up a v minikurzu líčení mne naučila některé techniky líčení, které jsem neznala. Výsledné nalíčení mělo v mém okolí jen pozitivní ohlasy  Shrnuto a podtrženo, velmi intenzivní, poučné a příjemně strávené odpoledne. Všem doporučuji.
 • 29.8.2018
  Velmi profesionální přístup a moc milá paní. Nebylo mi moc dobře po večírku a přesto jsem si odnesla mnoho inspirativních zkušeností a vše si užívala každou sekundu. Nyní se snažím objednávat pouze "moje" barvičky. Velmi jsem ocenila rychlokurz líčení, protože většina z nás ráno nestíhá nebo se nám nechce :). Určitě doporučuji a zakoupím voucher i pro sestru a maminku.
 • 14.4.2018
  Nejlepší voucher, jaký jsem kdy na Slevomatu zakoupila. Paní je profesionální a moc příjemná. Tři hodiny utekly jako voda a já získala spoustu nových užitečných informací. Zakoupila jsem rovnou i látkový vzorník, který se stal obrovským pomocníkem při nákupech, navíc jsem zakoupila i tvářenku a rtěnku - obě perfektní. Určení barevného typu je jednou z nejlepších investicí pro ženu.
 • 2.4.2018
  Koupeno pro sestru a přítelkyni a obě si to velice chválily. Paní byla velice vstřícná, měla profesionální přístup a přidala spoustu rad týkající se sladění barev s typem osobnosti. Vřele doporučujem všem.
 • 28.1.2018
  Perfektně strávený den. Paní Jitka je velmi příjemná a celé tři hodiny se mi důkladně věnovala, získané informace by se daly vyvážit zlatem - při nakupování oblečení a doplňků ušetří častá šlápnutí vedle, takže tato investice času i peněz se rozhodně brzy vrátí. V Česku navíc není nikdo další, kdo by se barevné typologii věnoval na stejně propracované úrovni (používaný barevný systém, zkušenost, prezentace), takže jsem nelitovala ani cesty z téměř druhého konce republiky. Všem tento zážitek vřele doporučuji.
 • 17.1.2018
  Profesionální a přitom stále přátelský přístup, dokonalé zasvěcení do typologie 🙂
 • 28.11.2017
  Úžasné. Spokojná som. Pani bola milá a ja sa cítila hýčkana.
 • 20.8.2017
  Návštěva u paní Strnadové byla skvělá, nemůžu si ji vynachválit. Je vidět, že paní Strnadová je skutečná profesionálka a navíc velmi příjemná a sympatická žena. Typologii a minikurz líčení jsme absolvovaly s kamarádkou a obě jsme byly moc spokojené.
 • 21.6.2017
  Perfektně strávené odpoledne a skvěle investovaný čas i peníze. Rozhodně doporučuji.
 • 16.5.2017
  Nejdokonalejší 3 hodiny mého dne. I kdyby bykla cena 3nasobná, tak bych ji za to dala. Protože ted uz presne vim, co obléct a jak se malovat, abych podtrhla svou přirozenost. Děkuji a určitě půjdu na dalsi vaše kurzy. Olga
 • 23.1.2017
  S kurzem jsem byla velmi spokojená. Věděla jsem, jaký jsem typ a tak jsem si chtěla svoje znalosti spíše prohloubit, což se povedlo. Profesionální přístup a kvalitní škála barevných šátků! Využila jsem možnost dokoupit skvělý látkový vzorník. Také jsem ocenila mini kurz líčení a především radu, jak hydratovat svoji pleť. Zakoupený krém je opravdu úžasný a i s ostatní kosmetikou jsem hodně spokojená a používám ji každý den. Značku jsem sice neznala, ale mohu ji srovnat s drahými značkami.
 • 26.12.2016
  Naprostá spokojenost, kurz mi moc pomohl jak v otázce líčení, tak výběru barev a vzorů v oblečení. Koupila jsem si textilní vzorník i kosmetiku, která mi opravdu sedla, hlavně doporučení odstínu makeupu 🙂
 • 28.11.2016
  Urcenie farebneho typu osoby je uzasna skusenost. Pani vizazistka bola prijemna, mila vsetko vyborne vysvetlila. Konecne mam jasno vo farbach, v ktorych vyzeram vyborne a ktore mi nesvedcia. Licenie bolo tiez krasne a pani odpovedala na vsetky moje dotazy. Kozmetika je kvalitna a sama som si rovno niektore produkty kupila:-) Uzasne stravene doobedie, mozem len doporucit. Dakujem
 • 31.10.2016
  Toto doporučuji každé ženě. Byla jsem maximálně spokojená. Paní Strnadová je velice příjemná a profesionální. Na akci si můžete dokoupit látkový vzorník barev pro váš typ, což jsem využila.
 • 22.4.2016
  Paní Jitka je profesionál v pozitivním slova smyslu - komunikativní, vstřícná, poradí a vysvětlí, nabídne další možnosti, ale nevnucuje.... a hlavně své práci rozumí a baví ji.
 • 15.2.2016
  Úžasná zkušenost. Nejlepší voucher, co jsem si na slevomatu koupila! Moc milá paní, úžasný přístup, přesně takto jsem si celou konzultaci představovala. O svých barvách jsem měla celkem jasnou představu, kterou jsem si jen potvrdila a doladila detaily, ujasnila si kombinace barev, které jsou pro mě nejlepší. Na 90% jsem věděla, že jsem světlý podtyp tlumeného podzimu, ale bylo úžasné vidět, jak na ty barvy reaguje obličej a jeho vyzařování. Když jsem si ujasnila v průběhu času svoji barevnost, trochu mě mrzelo, že jsem tlumený typ, myslela jsem, že můžu nosit jen mdlé a nudné barvy, ale dneska jsem zjistila, že barevná škála dokonalá pro mě je úžasná a pestrá. Opravdu to bylo super a doporučovala bych všem konzultaci absolvovat, aby věděli, jaké barvy jsou pro ně nejlepší a jak moc škodí špatně vybrané barvy. Navíc doporučuji dokoupit si látkový vzorníček ideálních barev, kde budete mít všechny nejdůležitější barvy vybrané při konzultaci jako vhodné. Super pomůcka k nakupování oblečení i kombinování toho stávajícího. Také je možnost koupit si make-up, stíny, tvářenku, rtěnku, lesk, atd. vhodné pro váš barevný typ. Prostě dokonalé služby!